CYKL SPOTKAŃ I WARSZTATÓW PSZCZELARSKICH

W Przedszkolu "Niezapominajka" rozpoczął się cykl spotkań i warsztatów pszczelarskich. Spotkania niewątpliwie należały do bardzo przyjemnych. W trakcie spotkań dzieci poznały rolę pszczół w ekosystemie ? oraz pracę pszczelarza.  Został zaprezentowany również sprzęt pszczelarski, produkty pszczele oraz odlew świecy z wosku pszczelego. ? Na zakończenie każde dziecko miało okazję własnoręcznie wykonać świecę woskową z węzy pszczelej, bezpieczną metodą "na zimno", posmakować miód ? oraz przymierzyć strój pszczelarski. W oragnizację warsztatów włączyły się dwie mamy: Pani Anna Podgórska oraz Pani Monica Brzoska ?

Dziękujemy!

Data dodania: 2024-04-18 15:18:20