BAL EKOLOGICZNY ORAZ QUIZ EKOLOGICZNY

Wyczekiwany z niecierpliwością Bal Ekologiczny to zwieńczenie naszych działań ekologicznych w minionym tygodniu. Zanim jednak skoczna zabawa w przedszkolu został przeprowadzony "Quiz ekologiczny", który miał na celu sprawdzenie wiedzy przyrodniczej najstarszych grup, ale także podsumowanie umiejętności i wiadomości nabytych podczas zajęć dydaktycznych w grupach. Dzieci wykazały się wiedzą, a konkurencja między grupami wywołała ogrom emocji. Mimo dodatkowych zadań do wykonania okazało się, że nasi starszacy nie mają sobie równych i za razem grupa Biedronek jak i Żabek otrzymały puchar wiedzy ekologicznej. Po zaciętej rywalizacji czekały już na nas same atrakcje: zabawy taneczne, pokazy mody ekologicznej oraz pyszny poczęstunek. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie wraz z dziećmi cudownych strojów oraz pyszności, które znalazły się na naszych stołach.

P.S. Oczywiście śmieci zostały pozbierane i posegregowane we właściwe kosze :)

Data dodania: 2024-04-19 21:51:51
Data edycji: 2024-04-21 21:57:55